Tarım sektöründe benzersiz buluşma

BASF Sebze Tohumları - Nunhems Tohumculuk, Türkiye’deki fidelik sektörünün öncü isimleri ile 6 Kasım’da Antalya’da bir araya geldi. “Ekonomi, Gelecek ve Biz” konulu seminerde dünyada, ülkemizde ve tarım sektöründeki güncel konulara değinen Nunhems Tohumculuk, katılımcıların dünü, bugünü ve yarını konuşup, geleceğe dair fikirler üretebileceği bir platform oluşturdu.

22:55, 25 Kasım 2018 tarihinde, Harman Time tarafından eklendi.

BASF Sebze Tohumları - Nunhems Tohumculuk, Türkiye’deki fidelik sektörünün öncü isimleri ile 6 Kasım’da Antalya’da bir araya geldi. “Ekonomi, Gelecek ve Biz”  konulu seminerde dünyada, ülkemizde ve tarım sektöründeki güncel konulara değinen Nunhems Tohumculuk, katılımcıların dünü, bugünü ve yarını konuşup, geleceğe dair fikirler üretebileceği bir platform oluşturdu. 

Türkiye’nin ilk Tasarruf ve Finansal Okur Yazarlık Derneğinin (FODER) Kurucu üyesi aynı zamanda Türkiye Genç İşadamları Derneği (TUGIAD), TAYSAD ve DASK danışmanı Finans Uzmanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, toplantıda konuşmacı olarak yer aldı. Demirtaş, “Ekonomi, Gelecek ve Biz” konulu konuşmasında dünyada, ülkemizde ve tarım sektöründeki güncel konulara değinirken, gelecekle ilgili öngörülerini paylaştı. 

Nunhems Tohumculuk, piyasa koşulları her ne olursa olsun Türkiye tarımının yanında olduğunu, iş ortakları ile birlikte çözüm odaklı çalıştığını vurguladı. Tarım sektöründe daha önce benzeri olmayan bu organizasyon, Fidelikler ile Nunhems Tohumculuk arasındaki iş ortaklığını pekiştirdi. Sektör paydaşları ile düzenlenen fikir atölyesinde, fidelik sektörünün geliştirilebilir tarafları görüşülüp çözüm odaklı bir yaklaşım sergilendi. Yoğun ilgi ve talebin olduğu toplantının gelenekselleşmesi için katılımcılar tarafından istekler iletilirken bir sonraki buluşmada konuşulmak üzere sektörün gelişime ihtiyaç duyduğu konular belirlendi. 

2018 Nunhems Fidelik Buluşması için Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Enver Tekeli toplantı ile ilgili düşüncelerini, “Nunhems Tohumculuk olarak her zaman sektöre farklı bakış açılarını taşıyoruz. Sektör paydaşlarımızdan olan fideliklerin üstlenmiş olduğu misyon ve vizyonlar, hitap ettikleri alanlar ve geleceğe yönelik yaptıkları yatırımlara saygı duyuyor ve iş ortakları olarak değer katmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz Nisan ayında yine fideliklerin satış ve pazarlama departmanı çalışanlarına yönelik yaptığımız eğitim, işimizi daha iyi yapmayı hedefleyen farklı bir aktivite idi. Biz, iş ortaklarımızın kurumsal değerlerinin zenginleşmesi, çalışanlarının gelişmesi ve işlerinin büyümesini amaçlayan bu tarz organizasyonları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu ve buna benzer birliktelikleri sadece fideliklerle kısıtlamayıp tarım sektöründe yer alan tüm paydaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik olarak farklılaştırıp geliştireceğiz” şeklinde paylaştı. 

Yorum Yap
NE DEDİLER
Henüz yorum yapılmamıştır!